Web Tasarım

Şahısların, firmaların, markaların, şirketlerin hatta kurumların dahi dijital dünyadaki kimlikleri olan web siteleri; tanıtım, reklam ve satın alma için büyüm öneme sahiptir. Web sitenize gelen ziyaretçiye web siteniz ziyaretçinin istediğini verdiği takdirde web tasarımınız başarılı sayılır. Ancak web sitenize gelen ziyaretçinin istediğiyle alakasız bilgiler vermek gereksiz reklamlarla boğmak veya abartılı görsel kullanmak ziyaretçinin girdiği gibi çıkmasına sebep olacaktır.

Konya web tasarım ajansı olarak sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel web yazılımları sunmaktayız. Öncelikle müşteri portföyünüzü, sektörünüzü ve müşterilerinizi inceleyerek sizlere şık ve sade bir tasarım sunuyoruz. Yapılan tasarımlar tamamen sizlere özel oluyor. Tasarım sizin onayınızdan geçtikten sonra kısa sürede yazılım aşamasını bitirerek testlere başlıyoruz ve yayınlıyoruz. Birçok ajansın kullandığı hazır sistemleri tamamen reddederek müşterilerimize sıfırdan web yazılım yapıyor ve teslim ediyoruz.

Ayrıca istekleriniz doğrultusunda web sitenizi responsive olarak veya ayrı bir subdomainde mobil sitesini de yapıyoruz. Web sitenizin özel yönetim paneli ile herşeyi kontrol altına alabilmektesiniz. Web sitelerinizin arama motoru optimizasyonu uyumlu olarak alt yapıları oluşturulmaktadır.

E-ticaret Sistemleri

Günümüzde hızla gelişmekte olan internet dünyası her geçen gün kullanıcısını arttırmaktadır. Kullanıcılar önceden sadece bilgi almak ve sosyal medya araçlarını kullanmak için internette gezinirken artık ihtiyaçları olan ürün farketmeksizin ilk olarak web dünyasından aranmaktadır. Artan kullanıcı sayısına bağlı olarak büyük mağazalar ve girişimci insanlar online marketing sistemleri ile internet üzerinden ürünlerini pazarlamaktadır. İnternet dünyasında bu denli artan online marketing ve online ziyaretçiye karşı ticaret işinde bulunan kişilerin e-ticaret sistemleri ile web dünyasında da aktif olmaları artık işletmeler ve şirketler için bir ihtiyaç haline gelmiştir.

E-ticaret sistemleri özel olarak baştan kodlama yöntemi, hazır alt yapı sistemleri ve birçok farklı yöntemle yapılabilmektedir. E-ticaret sistemi satan firmalar genellikle hazır alt yapı sistemleri kullandığı ve uygun fiyatlara sattığı için ilerleyen zamanlarda hazır sistemler alan müşteriler ciddi sorunlarla karşılaşabilmektedir. Örneğin; şablonla ilgili bir değişiklik istendiğinde 2-3 gün kadar uzun süreler geçebilmektedir.

Gramen Ajans olarak biz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda E-ticaret sistemlerini baştan sona kadar özel bir şekilde hazırlıyor ve istekleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Ayrıca müşterilerimize verdiğimiz yönetim paneli aracılığı ile teknik konulara gerek kalmadan müşterilerimiz web sitelerini çok rahat bir şekilde kontrol edebilmektedir.

Kişisel Web Site

Gezi yazılarınız, akademik yazılarınız, blog olarak kullanabileceğiniz bir web sitesi veya sizi takip eden kullanıcılar için sosyal bir web sitesi sizin ihtiyacınız olan şey ise doğru yerdesiniz.

Mesleğinize veya uzmanlığınıza uygun tasarımla sizlere web sitesi yapıyoruz yönetim paneli ile yazılarınızı, makalelerinizi, görsel veya videolarınızı dilediğiniz gibi web sitelerinizde kullanabiliyorsunuz.

Kurumsal Web Tasarım

Şirketinizi ; sahada personelleriniz, web’de ise SİTENİZ temsil eder.

Kurumsal web site tasarımlarımızda şirketinizin profilini, misyon, vizyon ve kurumsal kimliğinizi ön plana alarak müşterilerinize sizi dijital dünyada temsil edebilecek düzeyde prosefyonel web yazılımları hazırlamaktayız.

Şirketinizin tanıtımını yapan, müşterilerinize ürünlerinizi sergileyen ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş veya satışını yapan ve daha birçok fonksiyonlara sahip olabilecek web yazılımlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Web Tasarım Referanslarımız için Tıklayınız.