SEO

SEO, İngilizce bir kelime kısaltması olup kelimenin orjinali Search Engine Optimization ‘dur. Kelimenin Türkçe’si ise Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Türkçe kısaltması ise AMO ‘dur.

SEO kısaca arama motorlarında üst sırada olma çalışmasıdır daha da öz anlamı olarak insanların ulaşabileceği sıralara gelme çalışmasıdır. SEO birden fazla etmene bağlıdır ve herşeyden önce bir SEO çalışmasına başlanmadan önce kesinlikle web sitenizin SEO dostu olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. SEO uyumlu bir web sitesine sahip olduktan sonra ziyaretçilerinizin veya müşterilerinizin aradığı web siteye sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. Şunu unutmayın ki; Google hangi kelimeden sizin sitenize geldiğine ve ne kadar web sitenizde kaldığına çok dikkat eder hatta web sitenizde durma sürenize göre alt başlıkları oluşturmaktadır. Sizlerde web sitenizin SEO uyumlu olmasını istiyor, müşterilerinizin size organik sonuçlardan ulaşmasını istiyorsanız SEO danışmanlığı veya hizmeti almanız gerekmektedir.

SEO hizmeti sizin ihtiyacınız olan anahtar kelimelerinizde sizleri hedeflediğiniz sıralara getirerek işlemi bitirir. Her ay para ödemek istemeyen işletmeler için rakiplerine bağlı olarak genellikle aldıkları hizmet türüdür. Ancak siz daima hedeflediğiniz yerde kalmak istiyor ve düşmek istemiyorsanız rakiplerinize karşı çalışmak istiyorsanız SEO danışmanlığı almanız gerekmektedir.

SEO Danışmanlığı

Web sitenize SEO hizmeti alıyorsunuz ancak hizmet sonlandığında veya bir süre sonra tekrar düşüş mü yaşıyorsunuz ? Bunun birden çok sebebi olabilir. Örneğin; sitenize yapılan SEO çalışmasının doğru olup olmadığı, backlink inşasında kullanılan hacklinkler ve daha birçok sebebi olabilir. Anahtar kelimenizde sizlere SEO danışmanlığı hizmeti vererek rakiplerinize karşı daima bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Sizlere düzenli olarak sağladığımız çalışma ve sıra raporu ile sektörünüzde ilk sayfada garantili olarak kalmanızı sağlıyoruz.

SEO Hizmeti

Size veya şirketinize ait bir web siteniz var ancak ziyaretçi alamıyorsunuz bu da müşteri alamadığınızı gösteriyor. Web site yaptıran birçok kullanıcı web siteyle beraber direk Google’da bazı kelimelerde yükseleceğini düşünür ancak bu çok büyük bir yanlıştır ve hala birçok kesimde doğru bilinen bir yanlıştır.

Web tasarım ile arama motoru optimizasyonu (AMO – SEO) arasında çok ciddi bir fark vardır. Web tasarımı sizlerin kimliğini yansıtan sizi Web’de temsil eden sitenizdir. Arama motoru optimizasyonu ise sizleri temsil eden site ile size ulaşmak isteyenlerin Google arama motoruna yazdığı kelimelerde sizin sitenizin organik sonuçlarda yükseltilmesi çalışmasıdır.

Biz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli analiz ve araştırmaları yaparak onlara garantili ve ekonomik olarak SEO danışmanlığı veya SEO hizmeti vermekteyiz.

SEO Referanslarımız için Tıklayınız..