gramen kurumsal

Gramen Digital Agency

Gramen, 2009 yılından bu yana reklamcılık ve bilişim alanında hizmet veren bir ajans olmuştur. 6 yılı aşkın süredir Konya’da ve birçok şehirde alanında lider firmalar ile çalışmış ve çalışmaya devam edecektir.

Zamanı en iyi kullanan, en çok kazanandır. Mehmet ACAR

 • 2016

  Dijital medyada liderlik yolundayız...

  Ekip olarak birçok sektörde hizmet verirken ve müşterilerimizden gelen feedbackler sonucunda farkettik ki insanların kaliteye ulaşması için arama motoru optimizasyonu çalışmalarında aktif olarak bulunmamız gerekiyor biz de ekibimizi büyüterek farklı projelerimizle Türkiye'ye SEO alanında açılma kararı verdik.

 • 2013

  Baskıda kaliteyi getirdik

  2013 yıllarında bölgemizde gördüğümüz kalitesiz baskı çalışmalarını reddederek farklı bölgelerden anlaştığımız baskı şirketleri ortaklığımız ile kaliteli baskıları Konya'ya getirdik.

 • 2011

  2011 yılında yazılım sektörüne girdik.

  2010 yılının sonlarında gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak güçlü bir yazılım ekibi ile web yazılımları ve masaüstü yazılımlarımızla hizmetlerimize devam ettik.

 • 2009

  Konya'da hizmete başladık

  2009 yılında 15 m² alanda iş hayatına girdik ve reklamcılık alanında hizmete başlamış olup alanlarımızda zaman geçtikçe uzmanlaştık.

Sizin için buradayız

Bize ulaşın ihtiyaçlarınıza beraber çözüm bulalım.

Sizleri ofisimize bekleriz.